Gå til sidens hovedinnhold

Problem i parken

DRAMMEN: Ifølge politiet har det oppstått ordensproblemer i Drammen park mandag kveld.

Sørøst politidistrikt melder at en jente skal ha klort en annen jente. Årsaken er uvisst.

– Politiet har kontroll på partene, skriver Sørøst politidistrikt på Twitter.

Senere oppdaterer politiet om at det opprettes sak, etter at en av jentene ble kjørt til legevakta med kloremerker i ansiktet.